Żyjemy w XXI w., otoczeni wspaniałą technologią , która jest dostępna na długość ręki, obserwujemy rozwój sztucznej inteligencji, a narzędzia, które to nosimy w kieszeni, posiadają moc obliczeniową kilkukrotnie przekraczającą umiejętności komputerów wykorzystywanych przez nas. Czy zastanawialiście się ostatnio dlaczego mimo tego całego postępu technologicznego oraz innowacji które są dostępne dla każdego, nie spada sława wszelkiego typu wróżek, ezoteryków, uzdrowicieli czy magów działających na skraju zielarstwa, magii a także alchemii?

Czy sława wróżb, amuletów czy usług typu czary i zaklęcia spętanie miłosne nie jest niższa jedynie ze względu na desperację osób, którzy to w trudnych chwilach w życiu zwracają się dosłownie po najbardziej absurdalną radę? Nie łatwo jest odpowiedzieć na takie pytania. Pomimo całej wiedzy jaką mamy o świecie, mimo naukowych odkryć oraz globalnej sieci w dalszym ciągu nie potrafimy objaśnić sobie wielu zdarzeń czy sytuacji. Nie wiemy co się dzieje z nami po naszej śmierci, czy dusze to realne byty czy wyłącznie reakcje chemiczne mające miejsce w naszych organizmach. Nie jesteśmy wręcz w stanie dać sobie odpowiedzi na pytanie czy miłosna magia to tylko związek feromonów oraz wyglądu zewnętrznego czy też jakieś tajemnicze zjawisko, które używamy wręcz nieświadomie (czy też świadomie przy pomocy odpowiednich zaklęć).

Nieprzenikniony dla naszych oczu zostaje duchowy świat, trudny do objaśnienia poprzez chemię, biologię czy fizykę. Możliwe, że pewnego dnia ludzkość będzie w stanie objaśnić wszelkie te niewyjaśnione zjawiska, które właśnie budzą w nas fascynację i lęk, ale na razie ich geneza zostaje dla nas nieobjaśnioną tajemnicą. Nie myli się dawne powiedzenie, że istnieją na świecie takie rzeczy, które to nie śniły się filozofom oraz chodź dziś zamienimy filozofię na naukę to nie sposób nie przyznać racji temu stwierdzeniu. Jedynymi znawcami w tej kategorii są stale czarownicy, mistycy a także wróżki, których to efektywność bywa kwestią sporną (choć nie wiadomo czy to z powodu oszustw czy problem w kontrolowaniu poniektórych sytuacji). Pewnie odpowiedź jest gdzieś w środku oraz wielu jest oszustów w dziedzinie ezoterycznej, ale niesłabnąca sława tej branży pozwala również szukać w tej kategorii pewnej skuteczności.

Spętanie czary, uroki miłosne zaklęcia i wszelka analogiczna aktywność jest wciąż zbyt tajemnicza, aby można było ją zupełnie zignorować. Kluczem jest tu zapewne wybór właściwego fachowca, który to oczywiście nie jest łgarzem, lecz też może pochwalić się wieloma, sprawdzonymi poprzez osobistych klientów opiniami na temat efektywności jego funkcjonowania.Bezsporne jest natomiast jedno. Nie trzeba we własnym zakresie zadawać się z mocami, których to nie jesteśmy w stanie zrozumieć i nad którymi to nie potrafimy zapanować. Może się to wyjątkowo koszmarnie skończyć dla tych, którzy tego próbują.
.

Related Post

Read More
Read More
Read More
Read More