Biokominki mają piękny żywy żółty płomienny błysk, jakiego nie ma w elektrycznych kominkach. W gazowych kominkach ogień jest pod presją, a więc ładny pomarańczowy wyraźny blask jest nie do osiągnięcia. Kominki biologiczne nie są poświęcone do konkurowania z kominkami na gorące powietrze oraz bardzo ciepłą wodę.

Wolnostojące biokominki da się w łatwy sposób umieścić w wybranym miejscu i są właściwe do wszystkich wnętrz, nawet jako stylowy dodatek. Możemy je śmiało zakładać w dowolnym miejscu jako osobny biokominek bądź lokować w sąsiedztwie ściany. Można je przesunąć, gdy tylko pragniesz – co z pewnością jest dużą zaletą. Biokominki wolnostojące są w dzisiejszych czasach bardzo modne.

Biokominki są w stanie także posłużyć jako odświeżacze z pachnącymi naturalnie olejkami, jakie są dodawane do zapachowych bioalkoholi. Wbudowane biokominki nadają się do nowych lokali a także są ulokowane w czasie zmiany. Aczkolwiek nie ma problemu z zamontowaniem ich w wykończonym wnętrzu. Zamontowanie biokominka jest dosyć proste, zazwyczaj są one pewnie zakotwiczone w ścianie albo podłodze. Biokominki momentalnie gwarantują oszczędność ciepła oraz energii. Jeżeli chcesz specjalnego kominka i posiadasz swój własny pomysł na kominek, umów się z nami na zebranie, a po zbadaniu technicznych możliwości oraz funkcjonalności paleniska utworzymy kominek w oparciu o Twe życzenia. elektryczne i gazowe kominki nie mają możliwości rywalizować z paleniskami na bioalkohol. Wkłady kominkowe są do kupienia w atrakcyjnej cenie.

Related Post

Read More
Read More
Read More
Read More