Funkcjonalny program do magazynu

to sprawdzony sposób na to, aby przyspieszyć realizację codziennych obowiązków. Każde przedsiębiorstwo, które posiada obiekty magazynowe musi prowadzić pełną dokumentację. Właśnie dlatego warto znaleźć jest oprogramowanie, dzięki któremu nie tylko wystawimy potrzebne dokumenty, ale również zwiększymy efektywność zarządzania. Właśnie dlatego decyzji nie należy podejmować zbyt pochopnie. W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszy się program magazynowy LoMag, który uchodzi za niezawodny, a zarazem uniwersalny.

Baza kontrahentów

Oprogramowanie magazynowe powinno być przede wszystkim dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dobrze więc, jeśli program można samodzielnie przystosować do osobistych wymagań. Teoretycznie nie musimy tworzyć bazy kontrahentów. Nie warto jednak z niej rezygnować. Dane znajdujące się w kartotece mogą nam się przydać np. podczas wystawiania dokumentów. Bazę kontrahentów warto jest stworzyć już na początku. Oczywiście możemy ją sukcesywnie rozbudowywać. Plusem jest fakt, że dane znajdujące się w kartotece można także edytować.

Dodawanie nowych kontrahentów

Dodając nowego kontrahenta należy przede wszystkim określić jego typ. Oczywiście jeden kontrahent może pełnić dwie funkcje jednocześnie. Nasz klient może być jednocześnie dostawcą. Warto zaznaczyć to w kartotece. Wyróżnia się trzy podstawowe typy kontrahentów, czyli pracowników, odbiorców oraz dostawców. Dzięki temu prowadzenie ewidencji magazynowej stanie się o wiele łatwiejsze. Wprowadzenie nowego kontrahenta jest bardzo proste – wystarczy jedynie otworzyć kartotekę, a następnie kliknąć w przycisk “Dodaj”.

Related Post

Read More
Read More
Read More
Read More