Jednym z najbardziej luksusowych prezentów, jakimi możemy w łatwy sposób dowieść jak mężczyzna jest nam bliski i jak dobrze go znamy są markowe perfumy męskie. Dopasowanie właściwego zapachu dla mężczyzny jest wyzwaniem, ale któremu jesteśmy w stanie sprostać.

1. Obsession Night for men, Calwin KleinJest to perfum wyprodukowany dla mężczyzn sukcesu, którzy to lubią prowokować.Niezmiernie uwodzicielskie dodatki w postaci kardamonu i gruszki dodadzą razemspędzanym chwilą magnetyzmu, pikanterii i seksownej tajemniczości.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: kardamon, nuty wodne, gruszka
nuta serca: cynamon, czarny zamsz, gałka muszkatołowa, a także drzewo sandałowe
nuta bazy: paczuli, wanilia, żywica labdanum, wetiweria.

2. Giorgio Armani, Eau de Cedre
Są to perfumy wykonane dla prawdziwego eleganta.Butelka ta jak i poprzednie są inspirowane fasonem marynarek męskich, dlatego też woń włoskiej bergamotki z dodatkiem esencji z cytryny mają na celu być doskonałym składnikiem ubioru mężczyzny, takim dodatkiem, który sprawia, że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie.

Nuty zapachowe:
Nuty głowy: cytryna, bergamotka i szałwia
Nuty serca: kmin, liść fiołka i kardamon
Nuty bazy : zamsz, esencja cedrowa, czarna herbata i nuty drzewne.
3. Christian Dior, Sauvage
Zagadkowy mrok pustyni o zmierzchu, integracja nocnego chłodu z suchym, gorącym powietrzem – to właśnie ukryte jest we wdzięcznym opakowaniu buteleczki. Właściwy zapach dla tych mężczyzn, którzy pragną otoczyć tajemniczą ale i magnetyczną nutą, jest to zapach dla zmysłowych uwodzicieli.

Nuty głowy: bergamotka
Nuty serca: syczuański pieprz, lawenda, anyż, gałka muszkatołowa
Nuty bazy: ambroxan, wanilia.

Każdy flakon perfum ukrywa historię, każde otwarcie to miliardy doznań – niech więc wybrane dla niego perfumy zdradzą mu ją.

Related Post

Read More
Read More
Read More
Read More