Możliwości wynikające z ułożenia

Prysznic nie musi być dużych rozmiarów, aby był funkcjonalny i służył rodzinie, ale jeśli przestrzeń łazienki stwarza takie możliwości, warto zdecydować się na dużą zabudowę kabiny, aby móc w pełni rozkoszować się komfortem kąpieli, oraz uzyskać zwracający uwagę design łazienki, gdzie prysznic będzie wyeksponowany jako luksusowa zabudowa armatury. Brodziki o wymiarach 90×120 cm dają ogromne możliwości montażu eleganckiej kabiny, choć nadają się tylko do dużych pomieszczeń. Jeśli jednak metry kwadratowe wnętrza na to pozwalają, brodzik nie tylko wyznaczy obszerne pole do kąpieli, ale i da możliwości wykreowania nowoczesnej zabudowy kabiny, która może być otwarta, zasłonięta, zamykana, przesuwna bądź otwierana. Wiele możliwości, które ograniczyć może tylko wyobraźnia inwestora.

Odpływ i kolorystyka

Adaptacja prostokątnego brodzika prysznicowego o wymiarach 90x120cm (https://tanialazienka.com/brodziki-80×120.html) daje ogromne możliwości w dopasowaniu go do wnętrza łazienki, jednak mając pomysł lub wizualizację przestrzenną, należy tak dobrać sprzęt, aby odpływ był zgodny z wymaganiami urządzenia. Najczęściej spotykaną lokalizacją odpływów jest węższa krawędź brodzika, choć znaleźć można i takie, które umiejscowione są na środku dłuższej krawędzi lub w rogach. Odpływ zamontowany niestandardowo daje ogromne możliwości komunikacyjne, które są przydatne w domach osób starszych lub niepełnosprawnych, ponieważ montaż kabiny z wejściem od dłuższej krawędzi daje maksymalną przestrzeń w poruszaniu się. Kolorystyka brodzików prysznicowych o wymiarach 90x120cm nie odbiega od propozycji producentów względem pozostałych pozycji wśród asortymentu sklepu. Popularna biel, która wciąż dominuje w zakupach klientów, może być zastąpiona nietuzinkowymi propozycjami w kolorze czerni, szarości lub beżu. Odważnym przejawem luksusu są także brodziki, które swoim wzornictwem imitują drewno lub kamień.

Wykonanie, które gwarantuje jakość

Materiałem dominującym w produkcji brodzików prysznicowych jest akryl, który sprawdza się w warunkach łazienkowych, odznaczając się odpornością na urazy mechaniczne, a także trwałością w użytkowaniu, która cieszy przez wiele lat. Dodatkowo surowiec jest lekki, dzięki czemu montaż urządzenia nie sprawia kłopotów, a wszelkie dopasania do uwarunkowań przestrzennych odbywają się sprawnie.

Related Post

Read More
Read More
Read More
Read More